H.Ü. ÖİDB
Personel
YÖNETİM
Prof Dr. Ümran UYGUN Daire Başkanı V.
Özkan AY Başkan Yardımcısı
Erol SEVİM Öğrenci İşlemleri Şube Müdürlüğü (Beytepe)
Günay HIZAL Öğrenci İşlemleri Şube Müdürlüğü (Beytepe)
Gönül DUMAN Öğrenci İşlemleri Şube Müdürlüğü (Sıhhiye)
M.Selahattin BALABAN Öğrenci İşlemleri Şube Müdürlüğü (Sıhhiye)
 
SEKRETERLİK
Nuray VURAL Başkanlık Sekreteri (Beytepe)
Zeynep ÇELİK Başkanlık Sekreteri (Beytepe)
Rahime AKMAN Başkanlık Sekreteri (Sıhhiye)
 
ARŞİV BİRİMİ
Eda İMAMOĞLU
Uğur ÖZTÜRK
 
BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ
Fehime AYDIN
Samet SARIOĞLAN
 
BURS BİRİMİ
Gülçin DURMUŞ
 
 
DİPLOMA BİRİMİ
Gülnur MASATCIOĞLU Şef
Tülay ÇERİ
 
EVRAK VE ARŞİV
Adem UĞURER
 
HAZIRLIK BİRİMİ(Hazırlık Öğrencileri)
Mutlu TIKNAZOĞLU
 
ORYANTASYON VE EĞİTİM PROGRAMLARI DESTEK BİRİMİ
Dilek ÖĞET
Gülfem ALTINSOY GÖKMEN
Savaş KAFALI
 
ÖĞRENCİ DANIŞMA BİRİMİ(Transkript, Öğrenci Belgesi)(Beytepe)
 * Yılmaz GÜLEÇ Şef
Cemal AKKUŞ
Hasan YAĞCI
 
ÖĞRENCİ DANIŞMA BİRİMİ(Transkript, Öğrenci Belgesi)(Sıhhiye)
 * Emrah ŞAHİN Şef
Fatih KORKMAZ
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 1(Müh.Fak., Güzel San.Fak., Mesleki Tek.Y.O.)
 * Fetiye YOLBAKAN AKSAKAL Şef
Buket KOYUN
Hüseyin ÖZBARAN
Sema ALTINTAŞ
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 2(İktisadi ve İdari Bil.Fak., Spor Bil.Fak.)
 * Mualla SEVİM Şef
Cansu YEŞİLYURT
Ferhat ALBENİ
Gurbetcan KURTAY
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 3(Edebiyat Fak.)
 * Arife KARAKUŞ KILIÇ Şef
Abdulvahap AKBABA
Mehmet ALCI
Sadegül AKIN
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 4(Eğitim Fak.)
 * Levent TOY Şef
Kutsiye KAYA
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 5(Fen Fak., Hukuk Fak.)
 * Oktay MERCAN Şef
Mustafa Salim ŞAHİN
Nilgün (BARIŞ) ÖZBARAN
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 6
Deniz MİNARLI YILMAZ
Nurten DURAK
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 7
 * Hakkı ÖNMEN Şef
Zeynep ÖNMEN
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 9
 * Durgül DEMİRER Şef
Nurcihan TERZİ
 
TAŞINIR KAYIT VE SATIN ALMA
 * Gökhan TOKER Şef
 
ULUSLARARASI ÖĞRENCİ, DEĞİŞİM PROGRAMLARI VE ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ (BEYTEPE)(Yabancı Uyruklu Öğrenciler)
 * Nevra KAMIŞOĞLU Şef
Esra Gül ÖZCAN
Fatma Seda KUNDAKCI
Mehmet ARICAN
 
ULUSLARARASI ÖĞRENCİ BİRİMİ (SIHHİYE)(Yabancı Uyruklu Öğrenciler)
 * Fatih Mehmet ATAK Şef
Melisa AKYÖN
Timur KOCAOĞLU
 
VERİ İŞLEM BİRİMİ
Orhan BALCI
 
YÖKSİS VE ÖSYM KOORDİNASYON BİRİMİ
 * Zeynep ALBAYRAK TOY Şef

Liste, birim sorumlularından sonra alfabetiktir. * ile belirtilen kişiler birim sorumlularıdır.