Teknofest'teyiz...
Hacettepe Üniversitesi olarak İstanbul, Ankara, İzmir Teknofest'ten sonra Adana Teknofest'te olacağız...
Kariyerine dair her şey...
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından geliştirilen ve kariyer hizmetlerinin fırsat eşitliği temelinde sunulduğu dijital hizmet uygulamasını hemen indirin.
Adıyaman,Hatay, Kahramanmaraş ve Malatya İllerindeki Öğrencilerin Özel Öğrencilik İşlemleri hk.

Son Başvuru Tarihi: 27.09.2023 

 

Adıyaman,Hatay, Kahramanmaraş ve Malatya illerinde bulunan üniversitelere ait binaların depremden etkilenme durumları ve öğrencilerin barınma olanakları göz önüne alınarak anılan illerdeki üniversite öğrencilerine "özel öğrencilik” hakkı 2023-2024 eğitim öğretim yılına mahsus olarak verilmiştir.

Anılan illerde yer alan üniversite öğrencileri  kayıtlı oldukları programla eşdeğer ve öğretim dili aynı programın Üniversitemizde bulunması durumunda 27.09.2023 günü mesai bitimine kadar özel öğrencilik başvurusu yapabilecektir.

Üniversite senatosunca uzaktan öğretimle eğitim verilmesine karar verilen ve öğrenci tarafından başka bir üniversitede dönem/dönemler için özel öğrenci olarak eğitim almak için başvuru yapmayan ancak eğitim ve öğretim dönemi sırasında Öğretmenlik Uygulaması dersini yüzyüze alması gereken öğrencilerin talepleri halinde Öğretmenlik Uygulaması dersine hali hazırda bulundukları illerde üniversitelerde devam edebilecekleri gibi sadece bu ders için üniversitemize özel öğrencilik başvurusunu da yapabileceklerdir.

Özel öğrencilik kapsamında yapılacak başvuruların şahsen dekanlık / müdürlüklere yapılabileceği gibi geribildirim.hacettepe.edu.tr  adresinden  "Özel Öğrenci Başvuru Formu" ve "Öğrenci Belgesi - transkript (kayıtlı olduğu  yükseköğretim kurulundan alınan onaylı belge veya e-devlet sisteminden alınan barkotlu belge) eklenerek yapılabilecektir.

İlgililere önemle duyurulur.

Özel Öğrencilik Başvuru Dilekçesi için tıklayınız.