https://teknofest.org/tr/
Personel
YÖNETİM
Özkan AY Daire Başkanı V.
M.Selahattin BALABAN Daire Başkan Yardımcısı (Sıhhiye)
Günay HIZAL Daire Başkan Yardımcısı (Beytepe)
Gönül DUMAN Öğrenci İşlemleri Şube Müdür V. (Sıhhiye)
Erol SEVİM Öğrenci İşlemleri Şube Müdürü (Beytepe)
Savaş KAFALI Öğrenci İşlemleri Şube Müdür V. (Beytepe)
 
SEKRETERLİK
Emriye ERDEM Başkanlık Sekreteri (Beytepe)
Rahime AKMAN Başkanlık Sekreteri (Sıhhiye)
 
ARŞİV BİRİMİ
Eda ÖZEL  
Uğur ÖZTÜRK  
 
BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ
   
 
BURS BİRİMİ
Gülçin DURMUŞ  
 
DİPLOMA BİRİMİ
 * Gülnur MASATCIOĞLU Şef V.
Tülay ÇERİ  
Gökhan ŞENAK  
 
HAZIRLIK BİRİMİ (Hazırlık Öğrencileri)
Mutlu TIKNAZOĞLU  
 
ORYANTASYON VE EĞİTİM PROGRAMLARI DESTEK BİRİMİ
Dilek ÖĞET  
Gülfem ALTINSOY GÖKMEN  
 
ÖĞRENCİ DANIŞMA BİRİMİ (Transkript, Öğrenci Belgesi)(Beytepe)
 * Yılmaz GÜLEÇ Şef V.
Cemal AKKUŞ  
Hasan YAĞCI  
 
ÖĞRENCİ DANIŞMA BİRİMİ (Transkript, Öğrenci Belgesi)(Sıhhiye)
 * Emrah ŞAHİN Şef V.
Fatih KORKMAZ  
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 1 (Müh.Fak., Güzel San.Fak., Mesleki Tek.Y.O.)
 * Fetiye YOLBAKAN AKSAKAL Şef V.
Buket KOYUN  
Hüseyin ÖZBARAN  
Sema ALTINTAŞ  
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 2 (İktisadi ve İdari Bil.Fak., Spor Bil.Fak.)
 * Mualla SEVİM Şef V.
Cansu YEŞİLYURT  
Ferhat ALBENİ  
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 3 (Edebiyat Fak.)
 * Arife KARAKUŞ KILIÇ Şef V.
Mehmet ALCI  
Sadegül AKIN  
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 4 (Eğitim Fak.)
 * Levent TOY Şef V.
Saim CEYHAN  
Kutsiye KAYA
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 5 (Fen Fak., Hukuk Fak., İletişim Fak.)
 * Oktay MERCAN Şef V.
Mustafa Salim ŞAHİN  
Nilgün ÖZBARAN  
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 6  
Deniz MİNARLI YILMAZ  
Nurten DURAK  
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 7  
 * Hakkı ÖNMEN Şef V.
Zeynep ÖNMEN  
 
ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ BİRİMİ - 9  
 * Durgül DEMİRER Şef V.
Nurcihan TERZİ  
 
TAŞINIR KAYIT VE SATIN ALMA
 * Gökhan TOKER Bilgisayar İşl.
 
ULUSLARARASI ÖĞRENCİ, DEĞİŞİM PROGRAMLARI VE ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ (BEYTEPE) (Yabancı Uyruklu Öğrenciler)
 * Nevra KAMIŞOĞLU Şef V.
Esra Gül ÖZCAN  
Fatma Seda KUNDAKCI  
Mehmet ARICAN  
 
ULUSLARARASI ÖĞRENCİ BİRİMİ (SIHHİYE) (Yabancı Uyruklu Öğrenciler)
 * Fatih Mehmet ATAK Şef V.
Melisa AKYÖN  
Timur KOCAOĞLU  
 
VERİ İŞLEM BİRİMİ
Orhan BALCI  
 
YÖKSİS VE ÖSYM KOORDİNASYON BİRİMİ
 * Zeynep ALBAYRAK TOY Şef V.

 

Liste, birim sorumlularından sonra alfabetiktir. * ile belirtilen kişiler birim sorumlularıdır.